#napoje, #koktajl, #banan, #pomarańcza, #jogurt typu islandzkiego, #Thermomix
Witajcie na nowej odsłonie mojego bloga.
Postanowiłam przenieść bloga na inna platformę, aby móc z Wami lepiej się dzielić swoimi pomysłami i ułatwić Wam przeglądanie bloga na telefonach i tabletach.
Jako, że jest to moja pierwsza strona proszę o wyrozumiałość ;)
Pyszny i sycący koktajl z bananów i pomarańczy.
#przepis autorski
3 duże banany
150 g jogurtu typu islandzkiego
1 szklanka mleka
3 duże pomarańcze
Wykonanie tradycyjne:
Pomarańcze obrać, usunąć białe błonki, pokroić na kawałki. Dodać do niej obrane i pokrojone na kawałki banany, jogurt typu islandzkiego i mleko. Zmiksować blenderem ręcznym typu żyrafa, aż wszystkie składniki będą dokładnie rozdrobnione.
Wykonanie w Thermomixie:
Banany obrać, pokroić na kawałki. Pomarańcze obrać, usunąć białe błonki, pokroić na kawałki. Do czystego i suchego naczynia miksującego włożyć banany i pomarańczę, rozdrobnić 1 minuta / obr. 5. Dodać jogurt typu islandzkiego i mleko, zmiksować 20 sekund / obr. 8.
Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave
Media Społecznościowe: